Głowna
 
Pierwszy krok

Początek
Na początek jak Ktoś Chce się uczyć Magii powinien się nauczyć podstawowych umiejętności takich jak : MEDYTACJA , WIZUALIZACJA , SKUPIENIE , SPOKÓJ WEWNĘTRZNY . Gdy już opanujemy te umiejętności na początek przygody z Magią proponujemy ćwiczenia z ciałem astralnym , rytuały podczas snu i drobne ćwiczenia z medytacją . Medytacja
Cóż można na ten temat powiedziec , powiem to co sam dostrzegłem i się dowiedziałem :) . Medytacja jest to stan umysłu kiedy nasz muzg jest całkowicie wyciszony i zrelaksowany na maxa , wprowadzić ten stan nie jest trudno chodz aż tak łatwo też nie . Mój sposób to : Siadamy sobie w pozycji po turecku , włanczamy muzyczke relaksującą ja polecam (Buddhist Monks of Maitri Vihar Monastery) najlepiej zakładamy słóchawki . Tam gdzie mamy zamiar medytować powino być jak najciszej i spokojniej . Następnie wsłóchujemy się w muzyke i wyciszamy wszystko w naszej głowie (myśli i chałasy) , nasza głowa ma o niczym niemyśleć i nic niesłyszeć . Oddychamy równomiernie , wdech prze nos , wydech przez muzie - w równych odstępach czasowych najlepiej co 4 sekundy . W takim stanie staramy się być jak najdłóżej się da , po wyjściu z medytacji czujemy się poprostu wspaniale :) , bardzo polecam .

Wizualizacja
Jest to umiejętność polegająca na wytworzeniu sobie przed oczami jakiegoś obrazu w taki sposób żeby był on na widzialny jak prawdziwy .
Skupienie
Trzeba się nauczyć skupiać na jednej rzeczy lub czynie .
Spokuj wewnętrzny
N